• Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

Програм 51. ревије филмског стваралаштва деце и омладине Србије

Сре­да, 22. јун у 20.00

ОТВА­РА­ЊЕ 51. РЕ­ВИ­ЈЕ И ПРО­ЈЕК­ЦИ­ЈА ФИЛ­МО­ВА ДЕ­ЦЕ ДО 15 ГО­ДИ­НА  1

  1. Птица ( 8 ми­ну­та ) – Симон Јегоровић, Обреновац
  2. Шума живот значи ( 5 ) – гру­па ау­то­ра, Вра­ње
  3. Љубав у доба короне ( 3 ) – Катарина Мирковић, Панчево
  4. Химна школе ( 3 ) – Хелена Босанац, Ниш
  5. 5.Осмаци се опраштају од основне... ( 18 ) – група аутора, Београд

Сре­да, 22. јун у 21.00

ПРО­ЈЕК­ЦИ­ЈА ФИЛ­МО­ВА МЛА­ДИХ ОД 15 – 19 ГО­ДИ­НА  1

  1. Глас природе ( 3 ) – гру­па ау­то­ра, Рашка
  2. Границе ( 3 ) – Лазар Бачкоња, Панчево
  3. Комарци ( 3 ) – група аутора, Врање
  4. Спаковани ( 11 ) – Катарина Радмиловић, Београд
  5. Чувар тајне ( 7 ) – Радован Рачић, Панчево
  6. НП5дин ( 19 ) – Петар Бачкоња, Панчево

Че­твр­так, 23. јун у 20.00

ПРО­ЈЕК­ЦИ­ЈА ФИЛ­МО­ВА ДЕ­ЦЕ ДО 15 ГО­ДИ­НА  2

  1. Косовски бој савременог доба ( 3 ) – Лазар Булески, Београд
  2. 2.Пас ( 8 ) – Лена Ђорђевић, Београд
  1. Јужни ветар 3 - успорење ( 3 ) – Андрија Крстић и Никша Ристовић, Бе­о­град
  2. Анима цртеж ( 1 ) - Вишња Божовић и Дуња Карајић, Панчево
  3. Романтична трагедија ( 3 ) – Дуња Карајић, Панчево
  4. Замзибар зима 2022 ( 3 ) – Јаков Крстић, Београд
  5. Крв није вода ( 3 ) – Петра Вујко, Београд
  6. Како преживети филм страве ( 2 ) – група аутора, Београд
  7. Јужни ветар 4 ( 3 ) – Андрија Вучетић, Београд
  8. Мери краљица Шкотске ( 3 ) – Лела и Теодора Атанасковић, Београд
  9. Закопани ( 3 ) – група аутора, Београд
  10. Размишљање у тишини и самоћи ( 8 ) – Емилија Пекић, Житковац

Че­твр­так, 23. јун у  21.00

ПРО­ЈЕК­ЦИ­ЈА ФИЛ­МО­ВА МЛА­ДИХ ОД 15 – 19 ГО­ДИ­НА  2

  1. Ђаволска посла ( 3 ) – Лазар Бачкоња, Панчево
  2. Марамице (1 ) – Лазар Бачкоња, Панчево
  3. Недостиђно ( 5 ) – Јанко Стефановић, Пирот
  4. Александар Невски ( 7) – Јаков Попов, Сремски Карловци
  5. Два човека и лопта (13) - Петер Цако, Сента
  6. Сунчани педименти ( 13 ) - Жока Жамбоки и Саболч Фараго, Сента
  7. Последњи оброк ( 2 ) – Лана Стојадинов, Пан­че­вож

Петак, 24. јун у  17.30

ПРО­ЈЕК­ЦИ­ЈА ФИЛ­МО­ВА ДЕ­ЦЕ ДО 15 ГО­ДИ­НА  3

  1. Црни Гашо ( 3 ) – група аутора , Ужице
  2. Музика нема граница ( 3 ) – група аутора , Ужице
  3. Шта ћемо сад ( 3 ) – група аутора , Ужице
  4. Понашање у ванредним ситуацијама ( 9 ) – гру­па ау­то­ра, Врање
  5. Шољице ( 3 ) – гру­па ау­то­ра, Врање
  6. Сунце и месец ( 1 ) – Јакша Цинцовић, Врање
  7. Стани и размисли ( 5 ) – Анастасија Петровић, Обреновац
  8. Библиотека ( 9 ) – Станко Павлов, Пан­че­во
  9. Здраво свете ( 4 ) – Новак Нешковић, Обреновац

Пе­так, 24. јун у 20.00

ПРО­ЈЕК­ЦИ­ЈА ФИЛ­МО­ВА МЛА­ДИХ ОД 15 – 19 ГО­ДИ­НА   3

  1. Чоканска властела ( 16 ) – Андор Бало, Сента
  2. Главни ( 10 ), Наталија Стојоска и Наталија Полак, Панчево
  3. Отварање ( 10 ) – Михаило Тодоровић, Београд
  4. Пролећни Снешко ( 7 ) – Лазар Бачкоња, Панчево
  5. Мрави марионетичари (3 ) – Петар Бачкоња, Панчево

Пе­так, 24. јун у 21.00

ПРО­ЈЕК­ЦИ­ЈА ФИЛ­МО­ВА МЛА­ДИХ ОД 15 – 19 ГО­ДИ­НА   4

  1. Сниматељ 2 ( 17 ) – Петар и Лазар Бачкоња, Панчево
  2. Шетња и разговор ( 1 ), Петар Бачкоња, Панчево
  3. О жељи да се дотакне небо ( 11 ) – Ана Ћулум, Београд
  4. Пупин и ја ( 11 ) – Алаксандар Станић, Панчево
  5. Панћакаламбић 7 – ( 3 ) – Лазар Бачкоња, Панчево

Субота, 25. јун у 20.00

ПРОЈЕКЦИЈА НАГРАЂЕНИХ ФИЛМОВА ДЕЦЕ ДО 15 ГОДИНА СА 50. РЕВИЈЕ 2021. ГОДИНЕ

  1. Зуб Зуу (4) – група аутора , Врање
  2. Вуна (2) – Данило Ћурчија, Врање
  3. Галерија страха (5) – Анастасија Ивановић, Крагујевац
  4. Авантуре деда мраза (2) – Смиљана Попов, Сремски Карловци
  5. Слатки укус победе (7) – Симон Јегоровић и Тамара Лукић, Обреновац
  6. Фрио (7) – група аутора, Београд
  7. Супер Гвозден (5) – Лазар Бачкоња, Панчево
  8. Од другарства нема лепшег царства (7) – група аутора, Врање
  9. Конкурс (10) – Дуња Бојичић и Вања Јованчевић, Београд
  10. Од један до пет (3) – Лазар Бачкоња, Панчево

Субота, 25. јун у 21.00

ПРОЈЕКЦИЈА НАГРАЂЕНИХ ФИЛМОВА МЛАДИХ  ОД 15 ДО 19 ГОДИНА СА 50. РЕВИЈЕ 2021. ГОДИНЕ

  1. Филмови Панчева (5) – Петар Бачкоња , Панчево
  2. Мало место великих људи (5) – Ксенија Шаптовић, Рашка
  3. Блажена побуна (2) –Настја Вилабланка, Београд
  4. Овде треба направити мало реда (9) – Јаков Попов, Сремски Карловци
  5. Кад би само (10) – Андор Бало и Норберт Дудаш, Сента
  6. Добро јутро (6) – Михаило Тодоровић, Београд
  7. Шатор (6) – Лана Стојадинов и Нора Абци, Панчево
  8. Мраварење... (12) – Петар Бачкоња , Панчево
  9. Иза маске (3) – Жељана Кошанин, Рашка
  10. Огледало наше душе (3) – Кити Кадвањ и Норберт Дудаш, Сента

Недеља, 26. јун у 10.00

ДОДЕЛА НАГРАДА, ПРОЈЕКЦИЈА НАГРАЂЕНИХ ФИЛМОВА ДЕЦЕ ДО 15 ГОДИНЕ И МЛАДИХ ОД 15 ДО 19 ГОДИНА И ЗАТВАРАЊЕ РЕВИЈЕ


© 2022 РЕ­ВИ­ЈА ФИЛМ­СКОГ СТВА­РА­ЛА­ШТВА ДЕ­ЦЕ И ОМЛА­ДИ­НЕ СР­БИ­ЈЕ